Fiyatlandırma

fiyat, fiyatlandırma, karakter, makale, çeviri, tercüme, redaksiyon, bilimsel, ingilizce, proofreading

Hizmetlerimizin tutarı; söz konusu belgelerin ve yapılacak hizmetlerin niteliklerine bağlı olarak gerçekleştirilecek incelemelerle tespit edilmektedir. Fiyatlarımız makalenin karakter sayısı baz alınarak hesaplanmaktadır. Bize makalenizi gönderdikten 6 saat içerisinde fiyat belirlenir ve tarafınızdan onay beklenir.

Yukarıdaki miktar sadece makalenizin redaksiyon işlemi için değildir.

Aynı zamanda tıp doktoru olan Amerikalı editörlerimiz, makalenizin İngilizcesi yanında bilimsel yönden de gerektiğinde yorumlar yapıp makalenizi hakemlere göndermeden önce ön bir bilimsel eleştiriden geçirebilirler. Bunun için gelen makalenin konusuna göre uzmanlığı o yönde veya yakın olan doktor editörler seçilir. Comment (Yorum) yazan yerlerde tıp doktoru editörlerimizin soruları ve önerileri olabilir. Makalenin daha güzel bir şekil alması açısından o sorulara cevap bulmanızı tavsiye ederiz. Makalenizi bizden redaksiyon işlemi bitmiş halde aldıktan sonra, eğer ekleme veya çıkartmalarda bulunmanız gerekiyorsa, yaptığınız değişiklikleri KIRMIZI renkte işaretleyerek tekrar bize gönderip son bir kontrolden (FİNAL redaksiyon) geçirdikten sonra hakemlere göndermenizi öneririz. Unutmayınız ki makaletercume.com makaleniz İngilizce yönünden hakemlerden onay alana kadar size hizmet verecektir ve ilk başta belirtilen ücret haricinde hiç bir ücret talep etmeyecektir.

Makalenizin bilimsel eksikliğinden doğan yeni eklemeler buna dahil değildir. Aynı zamanda hakemlere gönderilen makalenin EN SON EDİTÖRLERİMİZİN EDİT (REDAKSİYON) ETTİĞİ ŞEKİLDE OLMASI şartını arıyoruz. Çünkü editörlerimiz işlerini bitirdikten sonra yazarın yeni ekleme ve çıkartmalar yapması ve bu kısımları kontrol ettirmeden hakemlere göndermesi, makale ve cümle yapısını bozmaktadır. Bu sebepten dolayı bizden ve editörlerimizden kaynaklanmayan bu hatayı kabul edemiyoruz ve kontrol için bize tekrar gönderildiğinde yeni bir makale şeklinde değerlendiriliyor. Makaleniz hakemlerden onay alana kadar sizinle iletişim halinde oluyoruz. Ödemelerinizi size vereceğimiz Türkiye’deki banka hesap numaramızı (IBAN) kullanarak yapabileceğiniz gibi eğer isterseniz PAY PAL da kullanabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için makale@makaletercume.com e-mail adresimizi kullanarak veya Whatsapp hattımız ile bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

× Makale Tercume WhatsApp Hattı