Makale Redaksiyon Hizmetleri

makaletercume.com ekibi sıradan çeviri ve redaksiyon firmalarından farklı olarak Amerika’da görev yapan bir grup akademisyen tarafından kurulmuştur. Çeviri yapan ekibimizin tamamı tıp doktoru olmakla birlikte ingilizce redaksiyon işlerini ise Amerikalı tıp doktorundan oluşan kadromuzüstlenmektedir. Bu sebeple yaptığımız işlere GARANTİ veriyoruz. Makaleniz ingilizce dil yönünden onay olana kadar desteğimiz devam ediyor ve başta belirtilen ücret dışında hiç bir ücret talep edilmiyor.

Daha geniş bilgi için buraya TIKLAYINIZ

Editörlerimiz bilimsel dergiler için yazılmış tıbbi veya biyoloji alanındaki makalenizi sadece gramer ve dil yönünden değil aynı zamanda bütünlük ve akıcılık yönünden de redaksiyonlarını ( editing ) yaparlar.

Bununla birlikte eğer editörümüz sizin gönderdiğiniz makalenin konusunda uzman ise veya yakın bir bölümde görevli ise makalenin içeriği konusunda da görüş bildirip ön bir revizyona tabi tutarak makalenizin daha kolay bir şekilde hakemlerce kabul edilmesi için gerekli noktaları bildirirler. Fakat bu hizmeti olabildiğince yapmaya çalışmamıza rağmen her bölümün uzmanı olan editörümüz olmadığı için her gelen makalede uygulayamıyoruz. Eğer redaksiyon ( editing ) dışında bu şekilde bir özel isteğiniz olursa lütfen bizimle bağlantıya geçtiğinizde belirtiniz.

Kimler Bu Hizmetimizden Yararlanabilir?

Tıbbi ve biyoloji bilim dallarında ki bilim adamları, tıp doktorları ve öğrenciler yazdıkları makalelerin ingilizce dil yönünden redaksiyonunun yapılmasını isteyebilirler.

Maliyeti;

Göndereceğiniz makale bize ulaşır ulaşmaz sorumlu editör okuyarak makalenin yazıldığı dilin zorluğu ve kelime sayısına göre EN GEÇ 6 saat içerisinde size bir fiyat gönderir. Yine makalenin uzunluğuna göre yaklaşık teslim etme süresini de öğrenmiş olacaksınız.

Ortalama bir rakam verecek olursak; Word dokümanında boşluksuz 14.000 karaktere kadar bir makale düzeltilmesi yaklaşık 300 Türk lirası tutmaktadır. 

Ayrıntılı bilgi için makale@makaletercume.com e-mail adresimizi kullanarak veya Whatsapp hattımız ile bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

× Makale Tercume WhatsApp Hattı