Tam metin makalelere sizin için ulaşıyoruz

TAM METİN BİLİMSEL MAKALEYE ULAŞIM YARDIMI Literatür taraması Hipotezinizi desteklemeniz ve çalışmanızın ne kadar özgün olduğunu anlatmanız için literatür taraması çok önemlidir. Aynı zamanda makalenizin tartışma bölümünde sonuçlarınızı değerlendirirken yine literatür taramasına ihtiyaç vardır. Sadece ÖZET kısmı elinizde olan bir çalışmaya atıfta bulunmanız etik değildir. Tam metin makale elinizde olmadığı sürece atıfta bulunmamanızı tavsiye ederiz. Peki her makaleye ulaşabiliyor musunuz? Bu konuda yardıma ihitiyacınız olduğu durumlarda, tam metin olarak istediğiniz makalelerin aşağıdaki bilgilerinden birini bize göndermeniz yeterlidir. Sizin için makaleyi indirip PDF olarak tarafınız aulaştırabiliriz. Birden fazla makaleye ihtiyaçınız var ise numaralandırarak liste şeklinde makale bilgilerini bize göndermeniz yeterlidir. Aşağıdaki bilgilerden bir tanesi yeterlidir. -Makalenin PMID numarası -Makalenin PMCID numarası -Başılığı, yazar isimleri, dergi ve sayfa numarası   TAM metin makale temini dışında aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

  • Makalenizin konusuyla ilgili yapılmış önemli çalışmaları sizler için literatürde tarıyoruz ve dergilerin impact (etki değeri) göz önünde bulundurularak en kaliteli dergilere atıfta bulunmanız sağlıyoruz.
  • Tam metinlerini indirdiğimiz makaleleri çalıştığınız konu etrafında özetliyor ve kullanabileceğiniz bölümlerini sizin için işaretliyoruz.
  • Review (Derleme) veya orjinal makalenizin özellikle introduction (giriş) bölümleri için gerekli makale taraması yapılıp sizin için literatür özeti hazırlıyoruz.

İZLENECEK YOL

  1.  Ulaşamadığınız makalelerin listesini bize gönderiniz. Email adresimiz makale@makaletercume.com
  2. 24 saat içerisinde tarafınıza ücret (Ödeme için gerekli bilgilerle birlite) ve makalelerin bizim de ulaşamadığımız olanlar varsa size bildirilir.
  3.  Ödeme yapıldıktan en geç 3 gün içerisinde makalelerin TAM metni tarafınıza PDF olarak gönderilir.

Ayrıntılı bilgi için makale@makaletercume.com e-mail adresimizi kullanarak veya Whatsapp hattımız ile bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

× Makale Tercume WhatsApp Hattı