Redaksiyon (Editing) ve Tercüme (Çeviri) işlemlerinde Kalite Güvencesi

www.makaletercume.com tarafından yapılan redaksiyonlar hatasız olması adına ikinci editör tarafından tekrar kontrol edilir.  Makalenin konusuna göre alanında uzman olan doktor editörlerimize yönlendirme yaparak daha doğru hizmet veriyoruz. Üzerinde çalıştığımız makaleler dil bilgisi bakımından mükemmel, içeriği güvenilir ve yüksek kalitededir. Neden Biz? sorusu aşağıda detaylı açıklanmıştır.

www.makaletercume.com‘un en büyük avantajlarından biri hızlı redaksiyon (editing) yapmasıdır. Bize gönderdiğiniz belgeler redaksiyon edildikten kısa süre sonra e-mail adresinize gönderilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Müşteri sürekliliğimizin temellerinden biri, işimize göstermiş olduğumuz titizlik, işin zamanında teslim edilmesi ve elbette gizliliktir!

Aylarca üzerinde emek vererek çalışılan proje makaleye dönüştürülürken özellikle İngilizce yönünden her kelime doğru kullanılmalı, kelimelerin birbirleriyle akıcı bir şekilde bağlantılı olmaları arzu edilir. Bunun için makale üzerinde gereğinden fazla vakit harcanır. Buna rağmen yine de istenilen seviyeye genellikle ulaşılamaz.

Dergiye göndereceğiniz makalenizin eleştirileri ana dili İngilizce olan hakemler tarafından yapılacağını unutmayınız.

Siz de zaman kaybetmeden kolayca başarıya ulaşmak için ekibimizle tanışın.

Neden mi biz?

 

 1. Öncelikle Ekibimiz Amerikalı (tıp doktoru) Bilim İnsanlarından Oluşmaktadır

Editörlerimizin hepsi Amerikalı olup aynı zamanda tıp alanında halen araştırmalarını ve öğrenimlerini sürdürmekte olan, makale ve proje yazılımlarında tecrübeli bilim insanlarıdır. Onların redaksiyon yaptığı makalelerinizde cümlelerin nasıl doğru şekilde kullanılması gerektiğini görecek ve her seferinde sizler de makale yazma kabiliyetinizi geliştirmiş olacaksınız.

 1. Tıp Alanında Bilgiliyiz

Editörlerimiz her alanda değil yalnız Tıp dalında uzmanlaşmış doktorlardır. Bu nedenle diğer dallardan gelen makaleler kurumumuz tarafından kabul edilmemektedir. İşimizi en doğru şekilde yapmak istediğimizden dolayı sadece uzman olduğumuz alanlarda tercüme (çeviri) ve redaksiyon (editing) yapmaktayız. Editörlerimiz, yollayacağınız makalenin sadece gramer hatalarını düzeltmekle kalmayıp aynı zamanda cümlelerin akıcı olması konusunda da titiz davranmaktadırlar.

 1. Uygun Fiyat

www.makeltercume.com sitesinin kuruluş prensibi, Türk bilim insanlarının yaptıkları çalışmalarının dil gibi bir engele takılıp, olması gereken yerden düşük seviyelerdeki dergilerde yayınlanmasını engellemektir. Bu nedenle makaletercüme olarak hızlı ve kaliteli hizmetlerimizi uygun fiyatlarla siz meslektaşlarımıza sunuyoruz. Size verilen ücret üzerine  ekstra ücretler ilave edilmez.

 1. Sizinle Devamlı İletişim İçerisinde Olacağız

Makalenizi bize gönderdiğiniz anda sizin makalenizle ilgilenmesi için ekibimizden bir editör tayin edilir. Makaleniz hakkında tüm bilgileri makalenizden sorumlu olan editörümüzden alabilirsiniz. Bize makalenizi gönderdikten sonra mail adresinize makalenize vereceğimiz bir kimlik numarası ve takribi makalenin teslim tarihini alacaksınız. Eğer herhangi bir problem veya soruyla karşılaşırsanız müşteri hizmetlerimizle günün her saati e-mail veya Whatsapp hattımız ile iletişime geçebilirsiniz. Şayet bizler makaleniz hakkında herhangi bir sorunla karşılaşırsak müşteri hizmetlerimiz sizinle e-mail veya telefon yoluyla bağlantıya geçecektir.

 1. Son Olarak GİZLİLİK Prensibimizdir

Bize başvurduğunuzda bilgileriniz hiçbir şekilde kişi veya kurumlarca paylaşılmaz. Gizlilik prensibine çok önem verilir. Bizimle çalışmaya başladığınız andan itibaren her türlü yazışmalar özel gizlilik içerisinde saklanır.

Neden Biz? sorusu hakkında daha detaylı sorularınız olursa lütfen bize yazınız.

Ayrıntılı bilgi için makale@makaletercume.com e-mail adresimizi kullanarak veya Whatsapp hattımız ile 00905330949716 bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

ADIM ADIM ANLATIM - MAKALENİZİ BİZE GÖNDERİN
Tecrübeyi test edin!

Alanında uzman tıp doktorunun verdiği eğitimler ile Doçentlik dosyanızda puan toplamayı kolaylaştırın...

Yaptığınız araştırmayı yayına dönüştürmek için bir çok formaliteyi yerine getirmeniz gerek. Rutin olarak bu işleri yapmadığınız için her seferinde Amerika’yı tekrar keşfetmek zorunda kalırsınız. Bu formaliteleri MakaleTercüme ekibinin verdiği eğitimler ile hızlandırabilirsiniz.

BİLGİ İÇİN

Fiyat Alın

  Select FileUpload File

  Ücretsiz Eğitimlerimizden Haberdar Olun

  Bilimsel Makale yazma, Poster Hazırlama,
  Sunum teknikleri, Proje hazırlama
  ve daha bir çok Ücretsiz eğitimden
  faydalanmak için emailinizi bırakın.

  MakaleTercume © 2022. All rights reserved.