Makale Tercümesi

Türkçe-İngilizce veya İngilizce-Türkçe Tercüme

Tercümelerin doğru bir şekilde yapılması için kesinlikle doktorlar tarafından yapılmalıdır. Gerek Tercüme Ekibimiz gerekse redaksiyon ekibimizin tamamı TIP fakültesi mezunu, alanında uzman doktorlar ve hocalarımızdan oluşmaktadır.

Editörlerimiz tercüme işlemi süresince interaktif olarak sizinle daima iletişimde bulunarak doğru, hızlı ve anlaşılır sonuçları sizlere sunarlar. Gerçek “Tam” tercüme Makaledeki her cümle, ihtiva ettiği anlama ve yazarın anlatım şekline uygun olarak tercüme edilir.

Garantili ve sorumlu tercüme: Makalenizi bir dergiye yollamak üzere tercüme ettiriyorsanız, derginin dil editörlüğünden gelebilecek dille alakalı  düzeltme isteklerini ücretsiz olarak  düzelteceğimizi taahhüt ediyoruz. ​

Proof-reading: Tercüme metni, native speaker uzmanlarımız tarafından proof-reading yapıldıktan sonra size teslim edilir. Tıbbi çeviri işlemleri için Cleveland Clinic’te çalışan Türk doktorlarından kurduğumuz ekip görev almakla birlikte her tıbbi çeviri yapılan makale kesinlikle bir Amerikalı editörün kontrolünden geçmektedir. Editörlerimiz bilimsel dergiler için yazılmış tıp alanındaki makalenizi Türkçe’den İngilizce’ye tercümelerini yaparlar. Aynı zamanda makalenin içeriği konusunda da görüş bildirip ön bir revizyona tabi tutarak makalenizin daha kolay bir şekilde hakemlerce kabul edilmesi için gerekli noktaları bildirirler.

I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete
Morgan King

Ücretsiz Eğitimlerimizden Haberdar Olun

Bilimsel Makale yazma, Poster Hazırlama,
Sunum teknikleri, Proje hazırlama
ve daha bir çok Ücretsiz eğitimden
faydalanmak için emailinizi bırakın.

MakaleTercume © 2020. All rights reserved.