Redaksiyon

Redaksiyon (Proofreading)

makaletercume.com ekibi sıradan çeviri ve redaksiyon firmalarından farklı olarak Amerika’da görev yapan bir grup akademisyen tarafından kurulmuştur. Çeviri yapan ekibimizin tamamı tıp doktoru olmakla birlikte ingilizce redaksiyon işlerini ise Amerikalı tıp doktorundan oluşan kadromuz üstlenmektedir. Bu sebeple yaptığımız işlere GARANTİ veriyoruz. Makaleniz ingilizce dil yönünden onay olana kadar desteğimiz devam ediyor ve başta belirtilen ücret dışında hiç bir ücret talep edilmiyor.

Daha geniş bilgi için buraya TIKLAYINIZ

Editörlerimiz bilimsel dergiler için yazılmış tıp alanındaki makalenizi sadece gramer ve dil yönünden değil aynı zamanda bütünlük ve akıcılık yönünden de redaksiyonlarını yaparlar.

Bununla birlikte eğer editörümüz sizin gönderdiğiniz makalenin konusunda uzman ise veya yakın bir bölümde görevli ise makalenin içeriği konusunda da görüş bildirip ön bir revizyona tabi tutarak makalenizin daha kolay bir şekilde hakemlerce kabul edilmesi için gerekli noktaları bildirirler. Eğer redaksiyon dışında bu şekilde bir özel isteğiniz olursa lütfen bizimle bağlantıya geçtiğinizde belirtiniz.

I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete
Morgan King

Ücretsiz Eğitimlerimizden Haberdar Olun

Bilimsel Makale yazma, Poster Hazırlama,
Sunum teknikleri, Proje hazırlama
ve daha bir çok Ücretsiz eğitimden
faydalanmak için emailinizi bırakın.

MakaleTercume © 2021. All rights reserved.

Call Now ButtonHemen Arayın