Son işlemi Amerikalı Tıp Doktorları Yapmalı

Emek ve vakit harcayarak makalenizi yazdınız. İngilizcesini de kendiniz çevirdiniz. Bundan sonra yapılacak iş bir dergiye makalenizi göndermektir.

Fakat makalenin İngilizcesindeki hatalar ve bazı gözden kaçmış ufak bilimsel sorunlar size ciddi zaman kaybettirecektir.

Bir makale bazen dergi hakeminde aylarca bekleyebilir. Bu süre içerisinde makalenize benzer makale yayınlanırsa orijinalliğini kaybedeceği gibi aynı zamanda sizin de kariyerinizde ilerlemenizi engellenmiş olacaktır. Bu durumda makale yazarken ne kadar hızlı davranılırsa o kadar iyi olacağı açıktır. Bitmiş ve sonuçları elinizde olan verileri bir an evvel yayınlamak gerekmektedir. Zamanınız yoksa Sıfırdan Makale yazma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sadece verileri bize göndermeniz yeterli. Size dergiye yüklenecek şekilde makalenizi hazırlıyoruz.

Amerikalı tıp doktorları

Fakat yazılan makaledeki hatalar yüzünden aylarca vakit kaybetme riskiniz olduğunuzu unutmayınız. Bunu önlemek için makale tercüme ekibinden profesyonel yardım alabilirsiniz. Başka bir yerden dahi yardım alacak olursanız Profesyonel yardım aldığınız yeri sorgulayın. Editörlerinin Hem AMERİKALI hem de TIP DOKTORU olma şartını muhakkak arayın. Bu iki özellikten biri dahi olmasa yapılan proofreading güvenilir olmayacaktır. Sizin Zaman kazanmak için profesyonel yardım almak istemiştiniz fakat hem AMERİKALI hem de TIP DOKTORU olmayan editörlerin yaptığı işlemler size sadece zaman kaybettirmez aynı zamanda maddi olarak ta kayıplara sebep olabilir.

Zaman ve Maddiyat kaybı yaşamamak için kaliteli kurumlardan kaliteli destek almalısınız. Kurumun size garanti vermesi güzeldir fakat yeterli değildir. Siz zaman kaybettikten sonra verilen garantinin bir anlamı kalmayacaktır. Tıbbi konularda yazılmış makalelerin redaksiyon, proofreading işlemlerini en iyi Tıp Doktorlarının yapabileceğini lütfen unutmayın. Sadece tıp doktoru olması da bazı durumlarda yetmeyebilir. Makale Tercüme ekibi hemen hemne tüm branşlarda hocalarımızın desteğini ile çalışmaktadır.

Son işlemi kesinlikle Amerikalı Tıp Doktorları Yapmalı. Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için iletişim bölümünden bize yazınız.

Ücretsiz Eğitimlerimizden Haberdar Olun

Bilimsel Makale yazma, Poster Hazırlama,
Sunum teknikleri, Proje hazırlama
ve daha bir çok Ücretsiz eğitimden
faydalanmak için emailinizi bırakın.

MakaleTercume © 2022. All rights reserved.