HomeBilimsel Redaksiyon (Editing) Hizmeti

Bilimsel Redaksiyon (Editing) Hizmeti

İngilizce redaksiyon ekibimizin tümü Amerikalı Tıp doktorlarından oluşmaktadır, bu nedenle vermiş olduğumuz hizmetlerde %100 başarı sağlıyoruz.

REDAKSİYON

Redaksiyondan çok fazlası

Makale Tercüme ekibi güçlü akademik kadrosu ve hizmet ekibiyle tercüme ve redaksiyon hizmetlerini en hızlı ve en kaliteli şekilde sizlere sunmaktadır. Bu hizmeti aldığınızda makalenizin üzerinde yapılan değişiklikleri görebilecek ve hataların nereden kaynaklandığı hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Böylece kendinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız.

İngilizce redaksiyon ekibimizin tümü Amerikalı Tıp doktorlarından oluştuğu için anadilde yazım özellikleri konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz.
NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Redaksiyon işlem süreci

Makalenizi gönderin

Makalenizi gönderin

Makalenizi Word (.DOC veya .DOCX) formatında bize gönderin. Web sayfamızdaki TEKLİF AL butonunu kullanarak veya doğrudan makale@makaletercume.com adresine makalenizi gönderebilirsiniz.

Editör incelemesi ve fiyatlandırma

Editör incelemesi ve fiyatlandırma

Makalenin İngilizcesinin zorluğu ve uzunluğuna göre (karakter sayısı, bkn: Fiyatlandırma) hizmet bedeli, teslim alacağınız tarih ve hesap bilgilerinin belirtildiği e-mail 2 saat içerisinde gönderilir.

Onay verilmesi

Onay verilmesi

Makaleniz için belirlenen fiyat ve süre için onay verdikten sonra size gönderilen hesaba ödeme yapıldığında makale derhal editörlerimiz tarafından işleme alınır. Size makalenizin işleme alındığına dair e-mail gönderilir.

Makalenin teslimi

Makalenin teslimi

Makalenizin çeviri, redaksiyon veya format işlemleri tamamlandıktan sonra tarafınıza e-mail yoluyla iletilir.

Redaksiyon (editing) işlemine garanti veriyoruz

Makaleniz İngilizce dil yönünden onay olana kadar desteğimiz devam ediyor ve başlangıçta belirtilen ücret dışında hiçbir ücret talep etmiyoruz.

Redaksiyondan daha fazlası

Editörlerimiz gönderdiğiniz makalenin bilimsel içeriği konusunda görüş bildirerek makalenin içeriğine destek sunmaktadır. Makalenizin hakemlerce kabul görmesi için gerekli noktaları size bildiriyoruz.

Makale redaksiyon editing
Makale redaksiyon editing

Redaksiyon nedir?

Redaksiyon süreci iki aşamadan oluşur ve bu iki aşamada üzerinde durulan noktalar birbirinden farklıdır. İlk aşamada metnin bütünlüğü, tutarlığı gibi hususlar gözden geçirilerek iyileştirme yapılır. Bu aşamada ifadeler daha anlaşılır, temiz ve akıcı olur. İkinci aşamada ise metnin dil bilgisi, noktalama işaretleri gibi biçimsel özellikleri incelenir. Yanlış kullanımlar ve hatalar düzeltilir. Bu aşamalar sonucunda redaksiyon tamamlanır.

Kimler redaksiyon yapıyor?

İngilizce redaksiyon işlemlerini yürüten ekibimizin tümü Amerikalı tıp doktorlarından oluşmaktadır. Bu nedenle yapılacak İngilizce çeviri redaksiyon hizmetlerinde yüksek başarı sağlıyor ve kalite garantisi veriyoruz. Hizmetimiz, makaleniz İngilizce dil onayı alana kadar devam ediyor.

Makalenizi bize gönderin, ücretsiz danışmanlığımızdan yararlanın!

Makale tercüme

Makale Tercüme ekibinde Cleveland Clinic, John Hopkins, University Hospital, Stanford Medical Center ve NYU Langone Hospitals’da çalışan tıp doktorları görev almaktadır.

İletişime Geç

© 2024 Makale Tercüme. Tüm Hakları Saklıdır.

Open chat
Merhaba, alanınız nedir ve size nasıl yardımcı olabiliriz?