HomeHakkımızda

Hakkımızda

Makale Tercüme ekibinde Cleveland Clinic, John Hopkins, University Hospital, Stanford Medical Center ve NYU Langone Hospitals’da çalışan tıp doktorları görev almaktadır. Alanımız Tıp olduğu için sadece Sağlık alanında yapılmış bilimsel çalışmaları kabul ediyoruz. İşimizi en doğru şekilde yapmak istediğimiz için sadece uzman olduğumuz alanlarda tercüme (çeviri) ve redaksiyon (editing) hizmeti vermekteyiz.

Ekibimiz hakkında
Ne yapıyoruz?

Amacımız, kariyerinizde ilerlerken atacağınız adımları hızlandırmak için size destek olmak!

Avantajlar

www.makaletercume.com’un en büyük avantajlarından biri hizmetlerimizi hızlı ve zamanında yerine getirmemizdir. Editörlerimiz, göndereceğiniz makalenin sadece gramer hatalarını düzeltmekle kalmayıp aynı zamanda cümleleri akıcı hale gelmesini sağlamaktadır.

İnteraktif çalışma

Editörlerimiz makaleniz üzerine çalışırken sürekli sizinle iletişim halinde olurlar. Böylece makaleniz isteklerinize uygun şekilde redaksiyon ve edit edilirken aynı zamanda en doğru ve etkin sonuçlara ulaşılmaktadır.

Neler başardık?

2021 yılında toplam 1400 makaleye hizmet verdik

15 yıldır hizmet verdiğimiz binlerce makalede olumsuz geri dönüş olmaması işimize gösterdiğimiz özeni ve alanımızdaki uzmanlığımızı yansıtıyor.

Ortalama impact

Çalışılan kurum

Pozitif geri dönüş

Makale sayısı

akademik bilimsel makale yazma
Kurumsal Referanslarımız

Makalenizi gönderin. Ücretsiz inceleyelim.

Makale tercüme

Makale Tercüme ekibinde Cleveland Clinic, John Hopkins, University Hospital, Stanford Medical Center ve NYU Langone Hospitals’da çalışan tıp doktorları görev almaktadır.

İletişime Geç

© 2024 Makale Tercüme. Tüm Hakları Saklıdır.

Open chat
Merhaba, alanınız nedir ve size nasıl yardımcı olabiliriz?