HomeTÜBİTAK Proje Desteği

TÜBİTAK Proje Desteği

Uzmanlarımızın desteğiyle TÜBİTAK ve BAP projelerinizin kabul edilebilirliğini yükseltebilirsiniz. Bu hizmetimizi alırken aynı zamanda proje yazma eğitimi de almış olacaksınız.

Proje yazma
PROJE DESTEĞİ

Bu konuda iddialıyız! Kabul almayan projemiz yok! Tıbbi Bilimlere Yönelik Proje Hazırlama

Yurt içi ve yurt dışında birçok proje deneyimine sahip ve halen proje hakemliği yapan uzmanlarımız tarafından projeleriniz titizlikle değerlendirilir. Hakemlik görevleri hala aktif olarak devam eden uzmanlarımız projenizin desteği için gerekli tüm püf noktaları sizinle paylaşır ve projenizin eksik yönlerini tamamlamanız için yorumlarıyla sizlere destek verir. Bu sayede proje yazma konusunda deneyimleriniz artar.

Proje yazma ekibimiz tecrübelerine güveniyor. National Institutes of Health (NIH) veya TUBİTAK gibi kurumlarda hali hazırda proje hakemliği yapan ekibimizin yönlendirdiği projelerin kabul oranı %100’dür. Ekibimiz bu konuda kendisine güveniyor.
NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Proje Danışmanlık süreci

Önce Eğitim

Önce Eğitim

Tüm proje yazmak veya yazdırmak isteyen akademisyenlerin öncelikle eğitim almaları sağlanıyor. Proje eğitimi 2 saat kadar sürüyor ve ZOOM üzerinden konusunda uzman hocamız tarafından veriliyor. Bu eğitim sayesinde siz, hocamız ve projeyi göndereceğimiz kurum aynı dili konuşmuş oluyor.

Proje Fikrinin Analizi

Proje Fikrinin Analizi

Eğitim aldıktan sonra size yönlendirilecek hocamız ile birlikte proje fikri analiz edilir. Eksiklikleri ortaya çıkartılır ve tamamlanır.

Projenin yazılması

Projenin yazılması

Eğitim aldığınız için artık tüm proje formlarına hakim olacaksınız. Proje formlarını bölüm bölüm doldurup hocamıza göndereceksiniz. Hocamız bu bölümleri okuyup hakem eleştirisinde bulunacak. Bu eleştiriler ışığında bölümlerin düzeltilmesini rahatça yapabileceksiniz. Tüm bölümler için aynı işlem uygulanır.

Projenin son halini alması

Projenin son halini alması

Belirlenen tarihler arasında yine belirli sürelerde hocamız ile bilgi alışverişinde bulunarak projeniz kuruma gönderilmeye hazır hale getirilir.

Projenin dört (4) ana bölümü dikkatlice hazırlanır

Projenizi bize yolladıktan sonra editörlerimiz hangi aşamalardan sonra projenin kabul olabileceği konusunda size bilgi verirler. Proje kabul olana kadar sizinle irtibatta kalarak destek olmaya devam ederler. Projelerin en önemli kısımları olan ÖZGÜN DEĞER, YAPILABİLİRLİK, YAYGIN ETKİ ve YÖNTEM kısımları başta olmak üzere KONU KAPSAM VE LİTERATÜR ÖZETİ, ÖZET, BÜTÇE gibi projenin diğer kısımları tek tek değerlendirilip revize edilir.

Proje yazma
Proje yazma

Proje yazmada verilen hizmetler

 • Etik kurul başvurusu hazırlama desteği
 • Literatür araştırması desteği
 • Hipotez oluşturulması desteği
 • Özgün değer kısmının yazılması desteği
 • Amaç ve hedeflerin belirlenerek araştırma dizaynının oluşturulması desteği
 • Yöntem bölümünün yazılması desteği
 • Yayın etki kısmının yazılması desteği
 • Araştırma önerisi formunun hazırlaması desteği
 • Bütçe formlarının hazırlaması desteği
 • İş paketleri çizelgesinin hazırlaması desteği

Sonuçlanmış projeler için verilen hizmetler

 • Proje takip raporlarının yazılması desteği
 • Proje sonuç raporlarının hazırlanması desteği
 • Web sayfası dizaynı, proje broşürleri hazırlanması, logo vb. içeriklerin hazırlanması desteği

Bize ulaşın projeniz için en uygun kaynakları sizin için bulalım!

Makale tercüme

Makale Tercüme ekibinde Cleveland Clinic, John Hopkins, University Hospital, Stanford Medical Center ve NYU Langone Hospitals’da çalışan tıp doktorları görev almaktadır.

İletişime Geç

© 2024 Makale Tercüme. Tüm Hakları Saklıdır.

Open chat
Merhaba, alanınız nedir ve size nasıl yardımcı olabiliriz?