Paraphrasing

Ithenticate raporunuz yüksek ise yeni hizmetimizden faydalanın

Tüm bilimsel dergiler plagiarism (aşırma) konusu üzerinde duruyorlar ve gelen tüm makaleleri özel programlarla tarayıp makale içerisinde kopyala yapıştır yapılmış yerleri tespit edebiliyorlar. Bu durum eğer dikkat edilmez ise çok büyük etik sorunları da beraberinde getirebiliyor. 

Ekibimiz sizlerin bu duruma düşmemesi için yeni bir hizmet başlattı. Eğer makalenizde çok sayıda benzerlik olabileceğini düşünüyorsanız makalenizi bize gönderdiğiniz takdirde şu basamaklardan geçiyor.

  • Öncelikle ITHENTICATE (benzerlik) raporu alınıyor. Eğer makalenizin benzerliği %15 veya altı ise hiçbir sorun olmadan sadece redaksiyon yapılarak size teslim ediliyor.
  • Eğer benzerlik %15’in üzerinde ise, rapor sizinle paylaşıldıktan sonra editörlerimiz tarafından raporda belirtilen ilgili cümlelerin anlamları değişmeden farklı şekilde ifade edilmesi sağlanır.
  • Benzerliği %15’in altına inen makalenizin genel redaksiyonu yapıldıktan sonra ITHENTICATE (benzerlik) raporu ile birlikte işlemi biten makaleniz tarafınıza teslim ediliyor.

Ayrıntılı bilgi için makale@makaletercume.com e-mail adresimizi kullanarak veya Whatsapp hattımız 00905330949716 ile bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete
Morgan King

Ücretsiz Eğitimlerimizden Haberdar Olun

Bilimsel Makale yazma, Poster Hazırlama,
Sunum teknikleri, Proje hazırlama
ve daha bir çok Ücretsiz eğitimden
faydalanmak için emailinizi bırakın.

MakaleTercume © 2020. All rights reserved.